Fick en kommentar från Marielle om att hen inte kunde skriva längre kommentarer eftersom formuläret där en fyller i namn samt skickaknappen försvinner då. Jag har precis uppdaterat bloggprogrammet för första gången på typ två år så det kan ha med det att göra. Jag försökte dock själv kommentera en jättelång kommentar och det fungerade bra för mig. Är det någon annan som har samma problem?
För övrigt finns det numera fina delaknappar under inlägget så man kan dela på facebook och twitter med bara ett enkelt knapptryck! Så nu hoppas jag att ni gör det lite oftare. Ni vill väl hjälpa min blogg att spridas för vinden?
Kan upplysa om att det i min bloggreader står att din blogg heter ”Kommentarer till Att få sin trygghet från tvåsamhet” och inte som tidigare ”Arsinoe”. Detta ser ytterst märkligt ut.